BUCURESTI - Consultant vanzari - Lensa.ro

Consultant Vanzari Optica Medicala

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare

- Cunostinte PC

- Abilitati bune de organizare, de comunicare

- Entuziasm, determinare, initiativa

- Atitudine pozitiva, spontaneitate si dinamism

- Profesionalism, orientare catre client, responsabilitate

- Experienta in domeniu

Descrierea jobului

Despre job:
Intampinarea clientilor
Consilierea și îndrumarea clienților
Promovarea și vânzarea produselor sau serviciilor oferite , în funcție de nevoile consumatorilor
Consilierea clientilor, vanzarea ramelor si lentilelor de ochelari
Cunosterea in detaliu a cataloagelor de produs pentru producatorii de lentile oftalmice
Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii in centru de optica si oferirea de consultanta de specialitate clientilor

Beneficii:
- Pachet salarial motivant (fix + comision din vanzari)
- Sistem de avansare in cadrul companiei
- Dezvoltare profesionala

Daca doresti sa faci parte dintr-un colectiv tanar si ambitios, te asteptam sa ne cunoastem!

To ce trebuie sa faci este sa ne trimiti cv-ul tau la adresa de e-mail: irina@lensa.ro

  • Distribuie pe:
Ultima actualizare: 28.10.2019