BUCURESTI - Call center - Lensa.ro

Candidatul ideal

Daca iti doresti ca primul tau job sa fie unul dinamic, care sa te faca sa vii cu drag dimineata la munca si din care sa ai multe de invatat, atunci Lensa.ro e locul potrivit pentru tine!

Cautam persoane care vor sa invete si sa dezvolte in cadrul companiei.

Ne dorim sa fii ca noi, o fire prietenoasa, comunicativa, energica, cu gandire pozitiva.
Lensa.ro cauta noi colegi care sa intregeasca echipa Sales&Support cu urmatoarele calitati, dar fara a se limita la acestea:

- Orientare catre client, abilitati de conciliere si empatie;
- Rapiditate in actiune, personalitate energica, eficienta si cu gandire pozitiva;
- Spirit de echipa, colegialitate si implicare activa in actiunile colective;

Descrierea jobului

Vei lucra in cadrul echipei de Sales&Support si vei fi responsabil de:

- Preluarea si solutionarea apelurilor primite de la clientii companiei;
- Preluarea si solutionarea solicitarilor primite prin email
- Respectarea procedurii si regulilor interne privind interactiunea cu clientii companiei
- Comunicarea directa cu departamentele operationale ale companiei si firma de curierat in vederea solutionarii problemelor clientilor.

Beneficii:

- Mediu de lucru dinamic, intr-o companie in plina dezvoltare
- Posibilitati reale de avansare
- Pachet salarial corelat cu experienta si performanta

Dacă dorești să faci parte dintr-un colectiv dinamic și ambițios, așteptăm să ne cunoaștem!

Tot ce trebuie sa faci este sa ne trimiti cv-ul tau la adresa de e-mail: irina@lensa.ro

  • Distribuie pe:
Ultima actualizare: 23.12.2019