BUCURESTI - Back Office Assistant - Lensa.ro

Back Office Assistant / Operator comenzi online

Candidatul ideal
- Seriozitate, rigurozitate si disciplina
- Atitudine dinamica si proactiva
- Atentie la detalii si responsabilitate
- Abilitati de lucru in echipa
- Flexibilitate
- Cunostinte de lucru cu scanerul mobil reprezinta un avantaj;
- Experienta anterioara in domeniu reprezinta un avantaj

Descrierea jobului
RESPONSABILITATI:
- Verifica marfa receptionata/livrata din punct de vedere cantitativ, cat si calitativ;
- Comunica gestionarului sau sefului de magazin problemele, diferentele de receptie sau expeditie;
- Pregateste comenzile de marfa cu ajutorul scanerului;
- Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;
​- Participa la operatiunile de sortare, etichetare si inventariere a marfii;
- Este raspunzator de ordinea si curatenia din zona de receptie/ expeditie, contribuie si mentine la
pastrarea curateniei

CE OFERIM:
-Salariu fix + bonusuri pe baza de performanta
-Program fix de luni pana vineri
-Training specializat
-Sistem de avansare in cadrul companiei pe nivele

Dacă dorești să faci parte dintr-un colectiv dinamic și ambițios, așteptăm să ne cunoaștem!

Tot ce trebuie sa faci este sa ne trimiti cv-ul tau la adresa de e-mail: irina@lensa.ro

  • Distribuie pe:
Ultima actualizare: 30.10.2019